Піхур, ФОП
Піхур, ФОП
Київ, г. Киев ул. Тулузи,18

Про нас

Наша Компанія пропонує універсальний теплохладоносітель Фрітерм-30, Дефріз використовується у всіх автономних системах опалення із застосуванням котлів різних конструкцій. Нейтральний до гуми. Надійно захищає опалювальну систему від утворення солей і накипу, володіє морозостійкими до -30 ° С властивостями.

Конкурентні переваги компанії:

охолоджуюча рідина найкращої ціни серед всіх сучасних теплохладоносітелей; абсолютно безпечна для здоров'я людей і нешкідлива рідина для охолодження; виключає руйнування елементів теплообмінних систем при замерзанні; морозостійкість до -30 ° C; рідина для охолодження може працювати з будь-якими типами опалювальних котлів - газовими, дизельними, електричними; охолоджуюча рідина, яка не викликає корозію сталі, чавуну, міді, латуні, алюмінію і припою; < br /> не завдає шкоди елементам з нержавіючої та оцинкованої сталі (крани, перехідники-соіденітелі, змішувачі і пр); не завдає шкоди ущільнювальним матеріалами (гума, ПОМ, нитка для герметизації пр); охолоджуюча рідина є пожаробезопасной; сумісний з пластиковими і металопластиковими трубами і ущільнювачами; рідина для охолодження терміном експлуатації не менше 5 років

Товари / Послуги:

Теплоносій Дефріз, Фрітерм-30 незамерзаюча рідина може працювати з будь-якими типами опалювальних котлів - газовими, дизельними, електричними. Сумісний з теплоносіями на мінеральній та водній основі, тому система, в яку він заливається, не потребує ретельної промивки перед заповненням.

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

г. Киев ул. Тулузи,18

Контактна особа:

Олег

Телефон:

Факс:

(044)2232279